x
2016 Mart 30

Lescon Halısaha Ayakkabıları 4.5 100

Lescon Halı Saha Ayakkabısı ile Gol Kralı Olmaya Hazırlıklı Olun

 

Kaliteli ve rahat bir halı saha ayakkabısı arayanlar için vazgeçilmez markalar arasında yer alan Lescon ile sizler de gittiğiniz maçlarda kendinizi gösterme fırsatını elde edebileceksiniz.

 

Kaliteli ve rahat bir halı saha ayakkabısı arayanlar için vazgeçilmez markalar arasında yer alan Lescon ile sizler de gittiğiniz maçlarda kendinizi gösterme fırsatını elde edebileceksiniz. Lescon'un ayak sağlığına uygun standartlarda hazırlamış olduğu pek çok çeşide halı saha ayakkabıları modelleri arasından rahatça ulaşabilirsiniz.

 

Muhteşem Şutlar Lescon'la Çekilir

Futbol oynarken seçilecek olan ayakkabının performansa oldukça fazla etkisi olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle taban yapısı, kullanılan malzeme ve dayanıklılık tam bu noktada önemini belli etmektedir. Lescon halı saha ayakkabısı modellerinin sahip olduğu ''Les Insole'' malzeme teknolojisi sayesinde, ayakkabı içerisinde oluşabilecek nem ve ter gibi etmenlerin en aza indirilmesi sağlanmıştır. Maç içerisinde rakiplerle, futbol topuyla ve zeminle sürekli bir mücadele içerisinde olunacağından ayakkabının dayanıklılık konusunda sağlam bir malzemeden yapılmış olması da oldukça önem arz etmektedir. Karşılaşacağı darbelere karşı dayanıklı bir malzemeye sahip olan Lescon halı saha ayakkabıları, maç içerisindeki oluşabilecek darbelere karşı esneklik göstereceğinden oluşabilecek bozulmaların ve açılmaların da önüne geçilmesini sağlayacak yapıya sahiptir.

 

Göz Kamaştıracak Tasarımlar

Ayakkabı seçiminde sadece dayanıklılık, malzeme ve taban yapısı gibi özelliklere dikkat edilmez. Kaliteli bir ürünün yanı sıra tasarımı ve görünümü başarılı bir ürün de tercih edilmelidir. Giymiş olduğunuz halı saha ayakkabısı formanızla birlikte bir uyum içerisinde olmalıdır. Kişilerin dışarıdan sizi izlerken oluşan renk ahenginde ayakkabınızın fazlasıyla dikkat çekmesi, yapacağınız kıvrak hareketleri daha çekici gösterecektir. Böylelikle oyun içerisinde kendinizi izleyicilere karşı gösterme fırsatını elde edebilir ve performansınızı maksimum biçimde sergileyebilirsiniz. Lescon sunmuş olduğu pek çok renk çeşidi ve göz kamaştıran tasarımları ile istediğiniz modeli kolayca bulmanızı sağlayacaktır.

 

Maçlar Lescon ile Kazanılır

Halı saha maçları pek çok zaman tatlı rekabetlerin gerçekleştiği ve insanların bu rekabet ortamında eğlendikleri anları beraberinde getirir. Bu anlarda sahip olduğunuz halı saha ayakkabısı atacağınız gollerin sayısını da etkileyecektir. Atacağınız goller sayesinde takımınıza galibiyeti getirebilir ve tüm tezahüratları kendinize toplayabilirsiniz. Türkiye genelinde 41 mağazası bulunan bir marka olan Lescon, müşterilerine aldıkları ürünleri 30 gün içerisinde değiştirme ve zarar görmemiş ürünleri ise 14 gün içerisinde iade edebilme imkanını tanıyor. Şimdi tek yapmanız gereken hemen halı saha ayakkabıları arasından bir tanesini seçmek ve satın almak. Daha sonrasında ayakkabınızı giyip maça çıkın ve muhteşem yeteneğinizi sergilemeye başlayın.

 

Paylaş
Beğen
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.