• Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
Outlet Erkek Giyim
Outlet bayan giyim
Çocuk Outlet Spor Giyim
16Nisan2018

Halı Saha Ayakkabısı için En İyi Seçim Lescon

Halı Saha Ayakkabıları Rahatlık Sunuyor

Halı sahada antrenman ve maç yaparken giyilebilen ayakkabılar, koşu ve yürüyüş esnasında ayağın hareketlerine göre şekil alıyor. Dört mevsime uygun farklı ayakkabıların yer aldığı ürünler, özel taban tasarımları ile zeminden gelebilecek olan darbeleri en aza indirmek için tasarlanıyor. Lescon halı saha ayakkabılarını futbol için tasarlanan halı sahalarda giyebilirsiniz. Çivili olmayan ayakkabıların doğal yeşil çimlerde kullanılması tavsiye edilmiyor. Yer tutuş sistemi halı düşünülerek tasarlandığı için halı sahada tam performans gösteren taban, uygun zeminde kayma sorununu ortadan kaldırıyor. Halı zemin için özel olan tabanla diğer zeminlerde performans odaklı beklentiye girilmemesi önemle belirtiliyor.

Sporda Konfor Mümkün

Dayanıklılığı ile öne çıkan ayakkabılar, çim sahaların yıldızı olmak isteyenleri bekliyor. Darbelere karşı yüksek koruma vadeden tasarımlar açılma, yırtılma gibi deformasyona karşı özel materyallerle güçlendiriliyor. Sağlamlığı ile ön plana çıkan modeller, Super Grip teknolojisi ile zemin sürtünmesini maksimuma çıkararak kontrolü ele almanıza yardımcı oluyor. Yüksek performans, sıkı antrenman ve unutulmaz goller için konfor sağlayan halı saha ayakkabıları  I-sole iç taban teknolojisi ile vücut ağırlığını tabana eşit yayarak ayakların yükünü hafifletiyor. Dakikalarca ayakta kalmayı ve efor sarf etmeyi gerektiren maçlar düşünülerek özenle tasarlanan ayakkabılar, hafiflikleri ile kondisyon artırıyor. Ergonomik tasarımlar spor esnasında konforu ile kullanıcıları memnun ederken spora yeni başlayanların da motivasyonlarını kuvvetlendiriyor. Halı saha ayakkabıları erkeklerin spor ayakkabıdan beklediği rahatlığı özel teknolojisi ile sunuyor. Les insole teknolojisi spor esnasında salınan teri ve nemi hissetmemeniz için özen sarf ediyor. Ayakkabı nefes alan yüzeyi ile en zorlu anlarda bile sporcuya destek verirken karizmatik görünümünden de ödün vermiyor.

Türkiye'nin İlk Halı Saha Ayakkabısı Lescon

Türkiye'nin ilk halı saha ayakkabıları ürünlerinin tasarımcısı olan Lescon, 1993 yılından bu yana halı saya ayakkabısı ve krampon modellerinde ilk tercih oluyor. Kalitenin üreticisi olan Lescon, her ihtiyaca, bütçeye ve zevke uygun bir seçenek bulunduruyor. Sahaların galibinin adeta simgesi olan ayakkabılar, dayanıklılıkları ile uzun süre kullanım ve özellikleri ile performans koruma vadediyor. Lescon koleksiyonlarında yer alan eşofmanlar ve formalar ile rahatlıkla kombinlenebilen kramponları futbol çorapları, bantları gibi aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Tabanındaki özel materyal ve desenler sayesinde sahaya tam tutuş sağlayan ve farklı hava şartlarında dahi kaymayı önleyen halı saha ayakkabıları rengarenk çeşitleri ile estetik vadediyor. Eşofmanlarla ve formalarla rahatlıkla kombinlenebilen tasarımlar farklı renklerde alınarak spor giyim kombinlerine uyum gösteriyor. Tek ve çift renkli modeller marka logosu ile hareketlenirken degrade renk geçişleri ve grafik desenler tasarımlara dinamizm katıyor. Yumuşak tabanlarıyla erkeklerin vazgeçilmezi olan tasarımlar kot pantolonlarla kombinlenerek günlük hayatta da kullanıcılara eşlik edebiliyor. Genç stilleri ile kendini genç hisseden beylere hitap eden modeller, spor esnasında güvenilir bir asistan isteyenlere dayanıklılığı ile destek veriyor.

Siz de dilediğiniz Lescon ayakkabıyı online satış kanalını kullanarak hemen sipariş verebilir, istediğiniz halı saha ayakkabısını kolaylıkla evlerinize getirebilirsiniz. Mağazada değişim imkanı sunan ve özel avantajlarla satışa sunulan ayakkabıları seçerek mücadeleci ruhunuzu temsil eden dayanıklı Lescon'lara dolabınızda yer açabilirsiniz. Sportif tarzınıza güçlü bir dokunuş katan ayakkabılar ile stiliniz konfor ile buluşuyor.

PAYLAŞ