• Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
Outlet Erkek Giyim
Outlet bayan giyim
Çocuk Outlet Spor Giyim
Filtreler
Sırala
SEÇİMİ DARALT
BEDEN Bilgi
26(3)
Yükleniyor..
RENK Bilgi
Mavi(1)
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..

Işıklı Ayakkabı

Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ve her zaman ihtiyaç duyulan giyim ürünleri arasında ilk sıralarda ayakkabılar gelir. Ayakkabı seçimi, hem yetişkinler hem de çocuklar için son derece önemlidir. Ayakkabıların seçiminde konfor kadar dış görünüm de oldukça önemli bir detaydır. Uzun yıllardır popülerliğini koruyan ışıklı ayakkabı modelleri, özellikle çocuklar için oldukça eğlencelidir. Teknolojinin gelişimi ile birlikte ışıklı ayakkabı modellerimize de pek çok fonksiyonel özellik eklemekteyiz. Her yaşa ve zevke hitap eden ışıklı ayakkabı modellerimizi farklı numara seçenekleri ile üretiriz. Genel olarak bebek ve çocuklar tarafından tercih edilen bu ayakkabılar modellerimizin yetişkinler için de üretilen seçenekleri de mevcuttur. Çocukların adımlarını adeta ışıklandıran ışıklı ayakkabı modelleri, çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanır. Tasarladığımız ışıklı ayakkabı modellerinin sadece tabanında değil bir kısmının yan bölümlerinde de ışıklar mevcuttur. Sayfamızda yer alan çok sayıda seçenek arasında herkes aradığını kolayca bulabilir ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilir.

Işıklı Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı seçimi hem çocuklar hem de yetişkinler için büyük çok önemlidir. Seçimlerde birçok unsur etkili olsa da fiyatlarda seçimleri etkileyen başlıca faktörler arasındadır. Bu durumun farkında olarak sizlere bütçenize uyacak fiyat seçenekleri ile ürünlerimizi sunuyoruz. Bütçe dostu fiyatlarla sunduğumuz ışıklı ayakkabı seçeneklerimizde her yaşa uygun numara seçeneğini bulmak mümkündür. Çocukların keyifle yürümesini, yürürken eğlenmesini sağlayan ışıklı ayakkabı modellerini indirim ve kampanyalarla da satın alabilirsiniz. Şık tasarımlarımızı kaliteli ürünlerle destekleyerek sizlere sunuyoruz. Bu ayakkabıları güvenle uzun seneler ilk zamanki performansları ile kullanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürünleri detaylı şekilde inceleme imkanınız vardır. Beğendiğiniz modeli kullanıcı dostu avantajlarla ve uygun fiyatlarla ışıklı ayakkabı satın alabilir, çocukların hem şık olmasını hem de kaliteli, konforlu rahat ayakkabılar ile dolaşmasını sağlayabilirsiniz.

Işıklı Ayakkabı Modelleri

Işıklı ayakkabı modellerimizin özellikleri, son derece kapsamlıdır. Ürünlerimizin özellikleri ise modelden modele değişkenlik gösterir. Genel olarak pilli şekilde tasarladığımız ışıklı ayakkabı modellerimiz arasında hem ebeveynler hem de çocuklar diledikleri seçimi yapabilirler. Işıklı ayakkabı modellerimizin taban kısmında LED ışıklara yer veririz. Bu ışıkların bulunduğu kısım ise ayaklara da rahatsız bir his oluşturmaz. Modellerimizin ışık kısımları cırt cırt ile opsiyonel bir şekilde açılır. Pilli ve ışıklı şekilde dizayn ettiğimiz ışıklı ayakkabı modellerimiz, LED ışık kaynağının taban kısma yerleştirilmiş olan pil yardımıyla çalışması sonucunda ortaya çıkar. Işıklı pilli modellerimiz; flash, renkli ya da sabit ışıklı şekildedir. Bu özelliklerinin tümüne birden sahip olan modellerimiz de mevcuttur. Ürünlerimizin pilleri ise tek kullanımlık şekildedir. Bu nedenle pil değişimi yapılması mümkün değildir. Ancak ürünlerimizin ışıkları LED olduğundan dolayı uzun süre kullanım imkânı sunar. Sayfamızda yer alan tüm ışıklı ayakkabı modelleri arasında tüm çocuklar zevklerine uygun modeli kolaylıkla bulabilir.

Çocuk Ayakkabı Modelleri

Işıklı ayakkabı modellerimiz, çocuk ayakkabıları arasında her zaman yoğun rağbet görmüştür. Farklı tasarımlarda ürettiğimiz modellerimizi orta, iç ve dış taban gibi özel teknolojilere sahip şekilde tasarlarız. Işıklı ayakkabı modellerindeki ışıkların rengi, yanıp sönme ritimleri ya da açılıp kapanma fonksiyonları ise modele göre farklılık gösterir. Çocuklar için ürettiğimiz ışıklı ayakkabı modellerimizde genel olarak cırt cırt bantlar kullanırız. Bu sayede de çocukların ayaklarının ayakkabıya tutunması kolay bir hale gelir. Ayrıca sağlam yer tutuşuna sahip ışıklı ayakkabı seçeneklerimiz, konforlu hareketi de mümkün hale getirir. Çocuklar ışıklı ayakkabı modellerimiz ile farklı zeminlerde diledikleri gibi adım atıp yürüyüp koşabilirler. Birbirinden farklı ışıklı ayakkabı modellerimiz arasında pek çok ebeveyn, çocuğu için uygun seçeneğe kolayca ulaşabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilir.

DEVAMI
araması için 3 ürün bulundu.
Ürünleri Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3