Elegance 2 Erkek Sneaker Ayakkabı

1.799,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Elegance 2 Erkek Sneaker Ayakkabı

1.799,99 TL
Model / Renk : Beyaz
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAE00ELG2M-001
Ürün Bilgileri
  • ELEGANCE 2

  • Şıklık ve konforu ön planda tutan, yürüyüş ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış bir ayakkabıdır. Bu model, dayanıklılık sağlayan yanlarda lazer delikli Micro-Fiber PU malzeme ve arka ile burun kısmında düz desenli Micro-Fiber dayanıklı malzeme ile üretilmiştir, bu kombinasyon hem estetik bir görünüm hem de üstün konfor sunar.
  • Ayakkabının tabanında, Phylon Foam ile sağlanan yastıklama, her adımda mükemmel konfor ve destek sunar. Ayrıca, alt zemindeki tutucu diş tasarımı, her türlü yüzeyde mükemmel tutuş ve stabilite sağlar, böylece günlük kullanımda güvenli bir yürüyüş deneyimi sunar.
  • SNEAKERS ELEGANCE 2"nin iç tabanında kullanılan HYPERFLEX teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sağlar. Hem şık hem de rahat olan bu ayakkabı, günlük kullanım için idealdir ve her türlü kıyafetle mükemmel uyum sağlar. SNEAKERS ELEGANCE 2, günlük yaşamın dinamik temposuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayanlar için mükemmel bir seçimdir
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA KONFOR

EKSTRA KONFOR

Şıklık ve konforu ön planda tutan, yürüyüş ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış bir ayakkabıdır. Bu model, dayanıklılık sağlayan yanlarda lazer delikli Micro-Fiber PU malzeme ve arka ile burun kısmında düz desenli Micro-Fiber dayanıklı malzeme ile üretilmiştir, bu kombinasyon hem estetik bir görünüm hem de üstün konfor sunar.

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

SNEAKERS ELEGANCE 2"nin iç tabanında kullanılan HYPERFLEX teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sağlar. Hem şık hem de rahat olan bu ayakkabı, günlük kullanım için idealdir ve her türlü kıyafetle mükemmel uyum sağlar. SNEAKERS ELEGANCE 2, günlük yaşamın dinamik temposuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayanlar için mükemmel bir seçimdir

İlgili Ürünler