Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24B-1139

799,99 TL
Stok Yok
Yeni
2.Ürüne %50 İndirim

Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24B-1139

799,99 TL
Model / Renk : Siyah
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTES001139-633
Ürün Bilgileri

Modern yaşamın hızına ayak uyduran ve  şıklığı klasik rahatlıkla birleştiren özel bir tasarıma sahiptir. Monogram baskı  detayı, hem ortama uyum sağlamanızı hem de stilinizi ön plana çıkarmanızı sağlar.

Ürün Özellik ve Faydaları:

Hafif ve Yumuşak Örgü Kumaş: Tişörtün hafif ve yumuşak örgü kumaşı, giyen  kişiye gün boyu konfor sağlayarak rahat bir deneyim sunar.

Yaka Detayı: Yaka fitilli tasarımı, şıklığın yanı sıra kullanım sırasında rahat  bir deneyim sunar.

Diğer Ayrıntıları:

Yansıtıcı Logolar: Üzerindeki yansıtıcı tasarımlı detaylar, düşük ışık koşullarında  görünürlüğünüzü artırır.

Malzeme: %100 Polyester, üstün konfor ve dayanıklılık sunan malzeme.

Lescon 24B-1139 Erkek Kısa Kollu Tişört, sadece rahatlık sunmakla kalmayıp aynı  zamanda şıklığı ön plana çıkaran bir tasarıma sahiptir. Monogram baskı detayıyla  kişisel stilinizi yansıtırken, yaka fitilli tasarımı ile tarzınıza şıklık katar. Günlük  yaşamınızın her anında konfor ve stil bir arada!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA ŞIK VE RAHAT

EKSTRA ŞIK VE RAHAT


Lescon Erkek 
Kısa Kollu Tişört, modern yaşamın hızına ayak uyduran ve şıklığı klasik rahatlıkla birleştiren özel bir tasarıma sahiptir. Monogram baskı  detayı, hem ortama uyum sağlamanızı hem de stilinizi ön plana çıkarmanızı sağlar.

MONOGRAM BASKI DETAYI

MONOGRAM BASKI DETAYI

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, sadece rahatlık sunmakla kalmayıp aynı zamanda şıklığı ön plana çıkaran bir tasarıma sahiptir. Monogram baskı detayıyla  kişisel stilinizi yansıtırken, yaka fitilli tasarımı ile tarzınıza şıklık katar. Günlük  yaşamınızın her anında konfor ve stil bir arada!

İlgili Ürünler