Erkek Koşu Atlet 24B-1014

699,99 TL
Stok Yok
Yeni

Erkek Koşu Atlet 24B-1014

699,99 TL
Model / Renk : Siyah
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTEP001014-633
Ürün Bilgileri

Tarzını Koşuya Taşı!

Lescon 24B‐1014 Erkek Koşu Atleti, rahatlığı ve şıklığı bir araya getirerek koşu performansınızı destekler. Sıcak havalarda serin ve kuru kalmanıza yardımcı olan hafif kumaş karışımı ile üretilen bu atlet, tek başına giyilebilecek kadar şık ve konforlu.

Ürün Özellikleri ve Faydaları:

Hafif, Yumuşak ve Nefes Alabilen Örgü Kumaş: Atlet, hafif, yumuşak ve nefes alabilen örgü kumaşı sayesinde sıcak havalarda serin kalmanıza yardımcı olur. Koşu esnasında maksimum konforu sağlar.

Diğer Ayrıntılar:

Rainbow Metalic Görünümlü Logosu: Lescon"un özel tasarımı olan Rainbow Metalic logosu, atlete modern ve şık bir dokunuş katarken marka kimliğini vurgular.

Rainbow Metalic Şerit ve Grafikler: Şık detaylarla zenginleştirilmiş Rainbow Metalic şerit ve grafikler, Lescon 24B‐1014"ü sadece konforlu değil aynı zamanda stil sahibi bir tercih haline getirir.

Yansıtıcı Tasarımlı Ayrıntılar: Yıldızlardan ilham alarak tasarlanan yansıtıcı detaylar, gece koşularında görünürlüğünüzü artırarak güvenli bir koşu deneyimi sunar.

Malzeme: %90 Polyester, %10 Elastan karışımı, atletin hafiflik, nefes alabilirlik ve dayanıklılık özelliklerine sahip olmasını sağlar.

Lescon 24B‐1014 Erkek Koşu Atleti, tarzınızı koşuyla buluşturarak sadece koşu esnasında değil günlük hayatta da şıklığı yakalamanızı sağlar. Koşu performansınızı destekleyen bu atlet, her adımda konforunuzu düşünür.

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Tarzını Koşuya Taşı!

Tarzını Koşuya Taşı!

Lescon Erkek Koşu Atleti, rahatlığı ve şıklığı bir araya getirerek koşu performansınızı destekler. Sıcak havalarda serin ve kuru kalmanıza yardımcı olan hafif kumaş karışımı ile üretilen bu atlet, tek başına giyilebilecek kadar şık ve konforlu.
YANSITICI TASARIM

YANSITICI TASARIM

Lescon Erkek Koşu Atleti, tarzınızı koşuyla buluşturarak sadece koşu esnasında değil günlük hayatta da şıklığı yakalamanızı sağlar. Koşu performansınızı destekleyen bu atlet, her adımda konforunuzu düşünür.

İlgili Ürünler