Flex Scuba Erkek Spor Ayakkabı

1.799,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Flex Scuba Erkek Spor Ayakkabı

1.799,99 TL
Model / Renk : Beyaz
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAE00SCUBM-001
Ürün Bilgileri
  • FLEX SCUBA

  • Yürüyüş ve günlük aktiviteler için özel olarak tasarlanmış, fonksiyonel ve konforlu bir ayakkabıdır. Bu model, dayanıklılığı artırmak için Micro-Fiber PU dayanıklı malzemelerle güçlendirilmiş Air-Mesh kumaştan üretilmiştir. Bu kombinasyon, hem hava geçirgenliği hem de üstün dayanıklılık sağlar. Ayakkabının topuk kısmındaki iç pedler, ekstra rahatlık sunarken, ayağı çorap gibi saran kapalı dil tasarımı ve bağlama gerektirmeyen esnek Thin-Lace, kullanım kolaylığı ve mükemmel uyum sağlar. Ayrıca, ayağı yanlardan saran dayanıklı Micro-Fiber malzemeden şeritler ve topuğu saran şerit, ayaklara ekstra destek ve stabilite kazandırır.
  • Taban bölümünde, Phylon Foam ile yastıklama kullanılmıştır, bu da her adımda üstün konfor ve destek sunar. Kauçuk alt parçalar, zemin tutuş performansını artırarak, her türlü yüzeyde mükemmel denge ve stabilite sağlar.
  • FLEX SCUBA"nın iç tabanında kullanılan HYPERFLEX teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan FLEX SCUBA, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA KONFOR

EKSTRA KONFOR

Lescon Flex Scuba, yürüyüş ve günlük aktiviteler için özel olarak tasarlanmış, fonksiyonel ve konforlu bir ayakkabıdır. Bu model, dayanıklılığı artırmak için Micro-Fiber PU dayanıklı malzemelerle güçlendirilmiş Air-Mesh kumaştan üretilmiştir. Bu kombinasyon, hem hava geçirgenliği hem de üstün dayanıklılık sağlar.

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

FLEX SCUBA"nın iç tabanında kullanılan HYPERFLEX teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan FLEX SCUBA, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. 

 

İlgili Ürünler