Hellium Spider Kadın Spor Ayakkabı

1.799,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Hellium Spider Kadın Spor Ayakkabı

1.799,99 TL
Model / Renk : Siyah
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAU00SPDRU-163
Ürün Bilgileri
  • HELLIUM SPIDER

  • Yürüyüş ve günlük kullanım için mükemmel bir şekilde tasarlanmış, hafif ve konforlu bir ayakkabıdır. Bu model, nefes alabilir ve dayanıklı Air-Mesh kumaştan üretilmiştir, bu malzeme ayağınızın gün boyu rahat etmesini ve hava almasını sağlar. Topukta iç pedler ve ayağı çorap gibi saran kapalı dil tasarımı, kullanıcılara ekstra konfor ve mükemmel bir uyum sunar. Ayrıca, bağlama gerektirmeyen esnek Thin-Lace ve ayağı yanlardan saran şeritler, pratik kullanım ve destek sağlar.
  • Taban kısmında, Phylon Foam ile yastıklama kullanılmıştır, bu da her adımda üstün konfor ve destek sunar. Kauçuk alt parçalar, zemin tutuş performansını artırarak, her türlü yüzeyde mükemmel denge ve stabilite sağlar.
  • HELLIUM SPIDER"ın iç tabanında bulunan HYPERFLEX teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan HELLIUM SPIDER, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
MODERN TASARIM

MODERN TASARIM

Yürüyüş ve günlük kullanım için mükemmel bir şekilde tasarlanmış, hafif ve konforlu bir ayakkabıdır. Bu model, nefes alabilir ve dayanıklı Air-Mesh kumaştan üretilmiştir, bu malzeme ayağınızın gün boyu rahat etmesini ve hava almasını sağlar. Topukta iç pedler ve ayağı çorap gibi saran kapalı dil tasarımı, kullanıcılara ekstra konfor ve mükemmel bir uyum sunar. Ayrıca, bağlama gerektirmeyen esnek Thin-Lace ve ayağı yanlardan saran şeritler, pratik kullanım ve destek sağlar.

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

HELLIUM SPIDER"ın iç tabanında bulunan HYPERFLEX teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan HELLIUM SPIDER, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

İlgili Ürünler