• Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
Kendi Tarzını Oluştur - Erkek
Kendi Tarzını Oluştur - Kadın

Kapıda Ödeme Bilgilendirmesi


Lescon.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarını teslimat öncesinde kargo firması yetkilisine yapabilmenizi sağlayan ödeme biçimidir. Fatura tutarı kargo yetkilisine ödendikten sonra siparişinizi teslim alabilirsiniz. Lescon.com.tr’den kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmek için sipariş tutarınızın 75TL ila 500TL arasında olması gerekmektedir.


Kapıda Nakit Ödeme & Kapıda Kredi Kartı ile Tek Çekim Ödeme


Lescon.com.tr’de siparişinizi ‘kapıda nakit’ yada ‘kapıda tek çekim kredi kartı’ seçeneklerini seçerek tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz sonrasında Müşteri Hizmetleri Yetkilisi tarafından teyit ve bilgi amaçlı çağrı alacaksınız. Sözlü onayınıza istinaden siparişiniz hazırlanıp kargo firmasına teslim edilecektir. İletişim numarasının eksik veya yanlış olması gibi sebeplerden dolayı ulaşılamayan siparişlerin gönderimi yapılmayacaktır.

Diğer Koşullar

· Kapıda nakit ödeme ve Kapıda kredi kartı ile ödeme hizmet bedeli 9,99 TL'dir

· Fatura ve teslimat adresinin aynı olması gerekmektedir.

· Kurumsal fatura seçilerek kapıda ödeme yöntemiyle sipariş oluşturulamamaktadır.

· Kapıda nakit ödeme ile verilmiş bir sipariş henüz teslim edilmediyse kapıda nakit ödeme ile yeni bir sipariş oluşturulamamaktadır.

· Kapıda ödeme ile verilen ilk iki sipariş sistem tarafından iptal edilirse kapıda ödeme ile sipariş oluşturulamamaktadır.

· 500 TL ve üzeri kapıda ödeme ile sipariş oluşturulamamaktadır.

·İade edilen ürünlerde kapıda ödeme ve kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır. Sadece ürün bedeli iade edilecektir.