Rally Kadın Sneaker Ayakkabı

1.699,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Rally Kadın Sneaker Ayakkabı

1.699,99 TL
Model / Renk : Kırmızı
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAU00RALYU-003
Ürün Bilgileri
  • RALLY

  • Yürüyüş ve günlük kullanım için ideal bir şekilde tasarlanmış, şık ve rahat bir ayakkabıdır. Bu model, dayanıklılık ve estetik görünüm için TPU kaplamalarla güçlendirilmiş lazer delikli Micro-Fiber PU malzeme ile üretilmiştir. Karanlık ortamlarda fark edilir reflektör şerit baskı (önde) sayesinde, kullanıcının görünürlüğü artırılır, bu da hem şık hem de güvenliği artıran bir özelliktir. Ayakkabının yan kısımlarında yer alan kumaş malzeme, ekstra rahatlık ve nefes alabilirlik sağlar.
  • Taban kısmında, Thin-Flat RB (Rubber = Kauçuk) kullanılmıştır, bu malzeme hem dayanıklılık hem de mükemmel zemin tutuşu sunar. Topuğu tutan kuyruk tasarımı ve arkada ek katman (Beyaz), ayakkabının hem fonksiyonel hem de estetik yönlerini güçlendirir.
  • SNEAKERS RALLY"nin iç tabanında bulunan TECHNOSOFT teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan SNEAKERS RALLY, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA KONFOR

EKSTRA KONFOR

Yürüyüş ve günlük kullanım için ideal bir şekilde tasarlanmış, şık ve rahat bir ayakkabıdır. Bu model, dayanıklılık ve estetik görünüm için TPU kaplamalarla güçlendirilmiş lazer delikli Micro-Fiber PU malzeme ile üretilmiştir. Karanlık ortamlarda fark edilir reflektör şerit baskı (önde) sayesinde, kullanıcının görünürlüğü artırılır, bu da hem şık hem de güvenliği artıran bir özelliktir. Ayakkabının yan kısımlarında yer alan kumaş malzeme, ekstra rahatlık ve nefes alabilirlik sağlar.

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

SNEAKERS RALLY"nin iç tabanında bulunan TECHNOSOFT teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan SNEAKERS RALLY, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir

İlgili Ürünler