Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24S-1294-24B

699,99 TL
Yeni
2.Ürüne %25 İndirim

Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24S-1294-24B

699,99 TL
Model / Renk : Gri
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTEB001294-227
Ürün Bilgileri

Klasik ve Rahat Şıklık

Lescon 24S-1294-24B Erkek Kısa Kollu Tişört, gardırobunun yıldız parçalarından biri  olmaya aday. Klasik ve yalın tasarımı ile harika hissetmeni sağlayan bu tişört,  pozitif enerjiyle dolu ve mükemmel hissetmeni hedefleyen bir tasarıma sahip.

Yumuşak kumaşıyla günlük kaygılardan arınmanı ve tazelenmeni sağlar.

Ürün Özellik ve Faydaları:

Hafif ve Yumuşak Örgü Kumaş: Tişört, hafif ve yumuşak örgü kumaşı ile gün boyu  rahat etmene yardımcı olur.

Diğer Ayrıntıları:

Logo Detayı: Lescon"un özgün logosu, tişörte şıklık katarken marka kimliğini taşıyor.

Malzeme: %96 Polyamid %4 Elastan, tişörtü dayanıklı ve esnek kılar.

Lescon 24S-1294-24B Erkek Kısa Kollu Tişört, klasik tasarımı, yumuşak kumaşı ve özgün  detayları ile sadece şıklık değil aynı zamanda üstün konfor arayan erkeklerin favorisi olacak.  Gündelik stilini mükemmelleştirmek isteyenlere özel bir seçenek!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Klasik ve Rahat Şıklık

Klasik ve Rahat Şıklık

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, gardırobunun yıldız parçalarından biri olmaya aday. Klasik ve yalın tasarımı ile harika hissetmeni sağlayan bu tişört, pozitif enerjiyle dolu ve mükemmel hissetmeni hedefleyen bir tasarıma sahip. Yumuşak kumaşıyla günlük kaygılardan arınmanı ve tazelenmeni sağlar. Tişört, hafif ve yumuşak örgü kumaşı ile gün boyu  rahat etmene yardımcı olur.

EKSTRA KONFOR

EKSTRA KONFOR

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, klasik tasarımı, yumuşak kumaşı ve özgün detayları ile sadece şıklık değil aynı zamanda üstün konfor arayan erkeklerin favorisi olacak. Gündelik stilini mükemmelleştirmek isteyenlere özel bir seçenek! Lescon"un özgün logosu, tişörte şıklık katarken marka kimliğini taşıyor.

İlgili Ürünler