1 2 3

Futbol Ayakkabısı

Futbol ayakkabısı çeşitlerimiz, bu spora gönül vermiş erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Farklı kumaş detayları ile birbirinden değişik özelliklere sahip olan modellerimiz, pek çok zevke hitap etmeyi başarmıştır. Ürünlerimizi oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemeler tercih ederek üretiyoruz. Bu sayede de müşterilerimize uzun ömürlü bir kullanım sunuyoruz. Futbol ayakkabısı modellerimiz aynı zamanda halı saha ayakkabısı veya krampon şeklinde de ifade edilir. Ürünlerimiz özellikle futbol oynarken büyük avantaj sağlar. Futbol ayakkabısı modelleri, futbol oynayan için fazlasıyla önemlidir. Ürünlerimiz oyun oynarken yalnızca koruyucu bir görev üstlenmez. Aynı zamanda, oyuncuların performansı üzerinde de fazlasıyla etkili olur. Modellerimizin taban kısmında özel tasarım malzemeler kullanıyoruz. Bu özel malzemeler, oyunda kişilerin ayağını tam anlamıyla kavrar. Bu sayede de kullananların rahat şekilde hareket etmesine imkan tanır. Futbol ayakkabısı seçeneklerimizin üretimindeki temel amacımız özellikle koşu esnasında kusursuz çekiş gücü sunmaktır. Ürünlerin taban kısmına eşit biçimde yerleştirilen dişler, çekiş gücünün artmasını sağlar. Dış kısımlarında yer alan aralıklar ise kirlerin ve çimlerin ayakkabıya sıkışmasını engeller. Bu sayede de ayaklarda yavaşlama olmaz. Ayrıca zemin de daha kolay kavranır. Poliüretan malzeme kullanarak dizayn ettiğimiz tasarımlarımız, hafif ve esnek bir yapıdadır. TPU yani termoplastik üreten adı verilen detay ile modellerimizin taban dayanıklılığı ekstra yüksek olur. EVA taban tasarımlarımız ise şok dalgalarının emilmesi konusunda avantaj sağlar. Futbol ayakkabısı modellerimiz arasından herkes ihtiyacı ve zevkine göre seçim yapabilir ve uygun fiyat seçenekleri ile alışverişini tamamlayabilir.

Futbol Ayakkabısı Modelleri

Halı saha ayakkabısı olarak da tanımlanan futbol ayakkabısı modellerimiz, her dönem yoğun ilgi görür. Futbolcular, oyun sırasında bulunan üstlendikleri görevlere göre farklı seviyelerde sınıflandırılır. Bu seviyelere göre dizayn ettiğimiz futbol ayakkabısı seçeneklerimiz vardır. Tasarımlarımız sahaların yapısı ile mevsimsel koşullara göre değişiklik gösterebilir. Amatör futbol ayakkabısı çeşitlerimizi, futbol sporuna yeni başlayanlar için üretiriz. Bu tip modellerimiz genellikle sert yapılı sahalarda kullanılır. Plastik çivi detayına sahip olan krampon modellerimiz de bu grupta yer alır. Yarı profesyonel şeklinde tanımlanan futbol ayakkabısı modellerimizi ise yarı profesyonel futbol oynayan kişiler için tasarlarız. Ergonomik yapıları ile modellerimiz hem keyifli hem de konforlu bir deneyim sunar. Profesyonel futbol ayakkabısı seçeneklerimiz de bu oyunda profesyonel olan kişilere yöneliktir. Son derece şık ve kaliteli ürünlerimiz ile oyun esnasında kusursuz performans göstermek mümkün olur. Bilekli yapıda dizayn ettiğimiz futbol ayakkabısı seçeneklerimiz de her zaman ilgi görür. Geniş kalıp detaylara sahip futbol ayakkabısı modellerimiz, özellikle taraklı ayak yapısı olan kişiler için oldukça idealdir. Modellerimizin her birini dönem trendlerini yansıtacak biçimde tasarlıyoruz. Ayrıca tasarım aşamasında insanların anatomisine de dikkate alırız. Model skalamızda farklı numaralara sahip olan tasarımlar bulmak, son derece kolaydır. Futbol ayakkabısı seçeneklerimiz, sayfamızdan rahatlıkla incelenebilir. Bu sayede de herkes ihtiyaçlarını karşılayan modellere kolayca ulaşabilir.

Futbol Ayakkabısı Fiyatları

Futbol ayakkabısı fiyatları, özellikle seçim ve satın alma aşamasında hem merak edilen hem de dikkate alınan detaylardan biri olarak ön plana çıkar. Ürünlerimizin fiyat aralıkları; üretimde tercih ettiğimiz malzemelere, modellerimizin dış tasarımlarına ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterir. Futbol oynamak için dizayn ettiğimiz futbol ayakkabısı seçeneklerimizin fiyat aralıklarının belirlenmesinde çok sayıda unsur rol sahibi olur. Ürünlerimizin sahip olduğu her bir detay fiyat skalası üzerinde de doğrudan etkilidir. Modellerimizin satış rakamları ise, farklı bütçelere hitap edecek şekilde belirlenir. Bu sayede de herkesin aradığı ve ihtiyacı olan modeli bulması daha kolay bir hale gelir. Futbol ayakkabısı çeşitlerimizin taban kısmında yer alan çivi sayısı veya modellerimizin yapısı gibi detaylar, fiyat aralıklarına direkt olarak etki eder. Sayfamız yer alan ürün çeşitlerimiz arasında kişiler aradıkları modeli son derece kısa bir süre içerisinde ve kolay şekilde bulabilirler. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra sıklıkla yaptığımız indirim ve kampanyalarla da ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir, kaliteli bir ayakkabıya sahip olabilirsiniz.

Siyah Futbol Ayakkabısı

Futbol ayakkabısı modellerimiz, farklı renk tonları ile ön plana çıkar. Tüm seçeneklerimiz arasında ise siyah renkli modellerimiz, her zaman ekstra rağbet görür. Ürünlerimizi uzun süreli kullanılabilmeleri amacıyla son derece kaliteli malzemeler tercih ederek üretiriz. Siyah renk tonu, her ne kadar koyu olsa da çabuk kirlenen bir seçenektir. Bu nedenle düzenli biçimde temizliğinin yapılması gerekir. Aynı zamanda modellerimizi deforme olmaması için de dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Futbol ayakkabısı modellerimizin kullanımının son derece özenli olması, ürünlerimizin ömür süresinin de uzamasına büyük ölçüde katkı sağlar. Bu noktadaki en önemli detay ise, ürünlerimizi açık havada kurutmaktır. Yoğun tempolu bir futbol maçının ardından nemlenen ürünlerin kesinlikle çantada ya da kapalı bir alan içinde tutulmaması gerekir. Aksi takdirde kötü koku ya da yıpranma gibi olumsuz durumlar ortaya çıkar. Temizlik işleminin öncesinde ise modellerin bağcıklarının çıkarılması gerekir. Ardından ise temizlik işlemine rahatlıkla başlanabilir. Siyah renkli futbol ayakkabı modellerimizi, diş fırçası, sabun ve az miktarda su ile son derece kolay bir şekilde temizlemek mümkündür. Temizlemenin ardından ise kuru bir bez yardımıyla ürünleri güzelce kurulamak gerekir. Ürünlerimizin çamaşır makinesinde yıkanması, deforme olmasına yol açabilir. Modellerimizin tümünü belirttiğimiz kullanım talimatları kapsamında temizlemek, uzun ömür için son derece önemlidir. Sayfamızda yer alan siyah renkli ve diğer tonlardaki tüm seçenekler detaylı biçimde incelenip satın alınabilir.

Devamını oku