• Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
Outlet Erkek Giyim
Outlet bayan giyim
Çocuk Outlet Spor Giyim
Önemli Bilgilendirme:

Değerli Lescon Üyesi; siparişiniz uzman Lescon çalışanları tarafından özenle hazırlanarak en kısa sürede anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir.

Fakat salgın ve önleme tedbirleri kapsamında e-ticarete olan talebin artması nedeniyle birlikte çalıştığımız kargo şirketleri, bu yoğun sipariş dönemini yönetebilmek adına, sınırlı sipariş ve teslimat kapasitesiyle hareket etmekteler. Bu nedenle siparişlerinizin teslimatında gecikmeler yaşanabilir. Bununla birlikte konunun çözümü için düzenli olarak kargo şirketleriyle görüştüğümüzü de bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, kontrol işlemlerinden geçtikten sonra, maksimum 10 iş günü (hafta içi çalışma günleri) içinde tarafınıza gönderilmek üzere kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Ups Kargo garantisi altında taşınmaktadır. Ups Kargo’nun teslimat süreleri illere göre değişkenlik göstermektedir. İlgili süreler içerisinde güvenli bir şekilde siparişlerinizin teslimi sağlanmaktadır. Tarafımızdan kargoya teslim edilmiş siparişlerde yaşanacak olan beklenmedik gecikmeler Ups Kargo Firmasının sorumluluğundadır.

Ulusal Bayram ve Resmi Tatil günlerinde teslimat sağlanamamaktadır.


Özel üretim yapılan ürünlerin teslim süreleri değişkenlik göstermektedir. Eğer bu tarz bir siparişiniz var ise teslimat bilgileri ve süreleri hakkında 0 850 450 10 50 nolu hattımızı arayarak, müşteri ilişkileri yetkilimizden mutlaka bilgi alınız.


Siparişleriniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlar ile ilgili olarak sisteme girmiş olduğunuz üyelik bilgileriniz aracılığıyla size ulaşabilmekteyiz. Bu yüzden sisteme girmiş olduğunuz bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması size daha kısa sürede yardımcı olabilmemiz adına oldukça önemlidir.


Satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, tarafınıza siparişlerinizle ilgili bir teyit e-postası gönderilecektir.

www.lescon.com.tr online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda pek çok kullanıcıya alışveriş yapabilme imkanı sunabilmektedir. Çok nadir olsa da bazı ürünlerimiz ile ilgili stok tükenmesi durumları yaşanabilmektedir. Bu tarz durumlarda tarafınıza ürünün stoklarımıza giriş tarihini bildilerecek bir e-posta gönderilecektir.