Sipariş Öncesi
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, kontrol işlemlerinden geçtikten sonra, 1-3 iş günü (hafta içi çalışma günleri) içinde tarafınıza gönderilmek üzere kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo garantisi altında taşınmaktadır. Yurtiçi Kargo’nun teslimat süreleri illere göre değişkenlik göstermektedir. İlgili süreler içerisinde güvenli bir şekilde siparişlerinizin teslimi sağlanmaktadır. Tarafımızdan kargoya teslim edilmiş siparişlerde yaşanacak olan beklenmedik gecikmeler Yurtiçi Kargo Firmasının sorumluluğundadır.

Ulusal Bayram ve Resmi Tatil günlerinde teslimat sağlanamamaktadır.


Özel üretim yapılan ürünlerin teslim süreleri değişkenlik göstermektedir. Eğer bu tarz bir siparişiniz var ise teslimat bilgileri ve süreleri hakkında 0 850 450 10 50 nolu hattımızı arayarak, müşteri ilişkileri yetkilimizden mutlaka bilgi alınız.


Siparişleriniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlar ile ilgili olarak sisteme girmiş olduğunuz üyelik bilgileriniz aracılığıyla size ulaşabilmekteyiz. Bu yüzden sisteme girmiş olduğunuz bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması size daha kısa sürede yardımcı olabilmemiz adına oldukça önemlidir.


Satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, tarafınıza siparişlerinizle ilgili bir teyit e-postası gönderilecektir.

www.lescon.com.tr online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda pek çok kullanıcıya alışveriş yapabilme imkanı sunabilmektedir. Çok nadir olsa da bazı ürünlerimiz ile ilgili stok tükenmesi durumları yaşanabilmektedir. Bu tarz durumlarda tarafınıza ürünün stoklarımıza giriş tarihini bildilerecek bir e-posta gönderilecektir.