• Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
Outlet Erkek Giyim
Outlet bayan giyim
Çocuk Outlet Spor Giyim
Önemli Bilgilendirme:

Değerli Lescon Üyesi; siparişiniz uzman Lescon çalışanları tarafından özenle hazırlanarak en kısa sürede anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir.

Fakat salgın ve önleme tedbirleri kapsamında e-ticarete olan talebin artması nedeniyle birlikte çalıştığımız kargo şirketleri, bu yoğun sipariş dönemini yönetebilmek adına, sınırlı sipariş ve teslimat kapasitesiyle hareket etmekteler. Bu nedenle siparişlerinizin teslimatında gecikmeler yaşanabilir. Bununla birlikte konunun çözümü için düzenli olarak kargo şirketleriyle görüştüğümüzü de bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim Nedir?

Siparişinizi,  tercih ettiğiniz Lescon mağazasından teslim alabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Siparişinizi oluştururken teslimat adresi olarak sizin için uygun bir mağazamızı seçmeniz yeterlidir.

Mağazadan Teslim seçeneğini tercih ederek, Sipariş ettiğiniz ürünü, mağazamızda deneyebilir ve onu tamamlayan diğer ürünlerimiz ile kombinler yapma fırsatı da bulabilirsiniz.

Mağazadan Teslimat özelliğini nasıl seçebilirim?

Teslimat ve fatura bilgileri bölümünden “Mağazadan teslim almak istiyorum.” seçeneğini seçtiğinizde, listelenen mağazalardan sizin için uygun olan mağazamızı seçebilirsiniz.

Mağazadan Teslimat hizmeti ücretli midir?

Mağazadan Teslimat seçeneği ile oluşturduğunuz siparişler için kargo ücreti veya ek bir ücret alınmamaktadır.

Siparişim ne zaman mağazaya ulaşır?

Sipariş ettiğiniz ürünler, sipariş tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde mağazamıza gönderilir.

Siparişimin mağazaya ulaştığını nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz, mağazamıza ulaştığında üyelik bilgilerinizde kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Siparişimi mağazadan nasıl ve hangi saatlerde teslim alabilirim?

Mağazalarımızda Kasa bölümünde, sipariş numaranız ve kimlik belgenizi(Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport) beyan ederek sipariş ettiğiniz ürünleri İmza karşılığı teslim alabilirsiniz. 
Siparişinizi, cadde mağazalarımızdan Pazar günü hariç haftanın 6 günü 12:00-18:00 saatleri arasında veya AVM mağazalarımızdan haftanın 7 günü 12:00 – 20:00 saatleri arasında teslim alabilirsiniz.

Siparişimi benim dışımda başka biri teslim alabilir mi?

Siparişinizi teslim almak için mağazamıza gelemediğiniz durumlarda, yetkilendireceğiniz herhangi bir kişi, siparişinizi sizin adınıza mağazamızdan teslim alabilir. Böyle bir durumda siparişinizin teslimatı yapılmadan önce, güvenlik uygulamamız gereği, sipariş bilginizde kayıtlı telefon numaranızdan mağazamız sizi arayarak bilgilendirecektir. Telefonla size ulaşılıp “teslimat onayı” alınmadığı durumlarda, sipariş teslimatı yapılmayacaktır.

Siparişimi ne kadar süre içerisinde mağazadan teslim almalıyım?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler, mağazaya ulaştıktan sonra 7 gün süreyle mağazalarımızda tutulur. Bu süre içinde teslim alınmayan ürünler İnternet depomuza geri gönderilir.

Mağazadan Teslim alacağım siparişler için Değişim ve İade yapabilir miyim?

Siparişinizi mağazadan teslim almanızı takip eden 30 gün içinde, ürün/ürünlerin kullanılmamış olması şartı ile değişim ve iade işlemlerinizi mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazanızda ücretsiz tadilat hizmeti veriliyor mu?

Evet. Mağazadan teslim aldığınız ürünler için, mağazalarımızda tadilat işlemleri 15 gün boyunca ücretsizdir.