Ares 4 Çocuk Halı Saha Ayakkabı

1.599,99 TL
Yeni
2.Ürüne %25 İndirim

Ares 4 Çocuk Halı Saha Ayakkabı

1.599,99 TL
Model / Renk : Mavi
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAC0ARARSF-004
Ürün Bilgileri

ARES 4

Halı saha ayakkabısı, futbol severler için özel olarak tasarlanmış olup, üstün top hakimiyeti, dayanıklılık ve konfor sunar. Her maçta maksimum performans sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Üstün Malzeme Teknolojisi Futbol sahalarında üstün performans sergilemeniz için tasarlandı. Özel dokulu Micro-Fiber PU dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmiştir, bu sayede ayakkabınız uzun ömürlüdür ve zorlu maç koşullarına dayanıklıdır. Top hakimiyetini artıran özel doku deseni ile topu daha iyi kontrol edebilir, hassas paslar ve şutlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayağı saran kapalı dil yapısı ve dildeki yumuşak doku, mükemmel uyum ve ekstra konfor sağlar.

Gelişmiş Taban Teknolojisi High-Din (aşınmaya dirençli) RB taban (kauçuk) teknolojisi ile donatılmış olan ARES 4, dayanıklılık ve uzun ömür sunar. Zemin tutucu özel tasarımı sayesinde, sahada en iyi dengeyi ve kaymayı önleyici performansı elde edersiniz. Bu özellikler, her türlü zeminde mükemmel hareket kabiliyeti sağlar ve oyun esnasında güvenliğinizi artırır.

Konforlu İç Taban Teknolojisi SOCCER LINE iç taban teknolojisi, futbol için özel olarak geliştirilmiştir. Ayak tabanına tam destek sağlayarak, uzun süreli antrenmanlar ve maçlar sırasında maksimum konfor sunar. Yastıklama ve destek özellikleri, performansınızı artırırken, ayağınızın sağlığını da korur.

ARES 4 ,aktif yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlar.

ARES 4 futbol aktivitelerinizde üstün performans ve konfor sunan bu ayakkabı, her adımda fark yaratır. ARES 4 ile her koşulda sınırları zorlayın ve performansınızı bir üst seviyeye taşıyın!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
DİNAMİK VE HIZLI

DİNAMİK VE HIZLI

Halı Sahalarda Üstün Performans: ARES 4
Futbolun hız ve heyecanını halı sahada yaşamak isteyen oyuncular için özel olarak tasarlanmış ARES 4, mükemmel zemin tutuşu ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Halı sahanın dinamik ve hızlı oyun yapısına uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiş bu model, hem amatör hem de profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarını karşılar.
İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

Soccer Line, profesyonel futbolcuların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış olup ,oyun boyunca ayaklarınızı destekler ve konfor sağlar.

İlgili Ürünler