Ares 4 Erkek Halı Saha Ayakkabı

1.699,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %25 İndirim

Ares 4 Erkek Halı Saha Ayakkabı

1.699,99 TL
Model / Renk : Siyah
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAE0ARARSM-633
Ürün Bilgileri

ARES 4

Halı saha ayakkabısı, futbol severler için özel olarak tasarlanmış olup, üstün top hakimiyeti, dayanıklılık ve konfor sunar. Her maçta maksimum performans sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Üstün Tasarım Teknolojisi Futbol sahalarında üstün performans sergilemeniz için tasarlandı. Özel dokulu Micro-Fiber PU dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede ayakkabınız uzun ömürlüdür ve zorlu maç koşullarına dayanıklıdır. Top hakimiyetini artıran özel doku ve deseni ile topu daha iyi kontrol edebilir, hassas paslar ve şutlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayağı saran kapalı dil yapısı ve dildeki yumuşak doku, mükemmel uyum ve ekstra konfor sağlar.

Gelişmiş Taban Teknolojisi High-DIN (aşınmaya dirençli) RB taban teknolojisi ile donatılmış olan ARES 4, dayanıklılık ve uzun ömür sunar. Zemin tutucu özel tasarımı sayesinde, sahada en iyi dengeyi ve kaymayı önleyici performansı elde edersiniz. Bu özellikler, her türlü zeminde mükemmel hareket kabiliyeti sağlar ve oyun esnasında güvenliğinizi artırır.

Özel İç Taban Teknolojisi SOCCER LINE iç taban teknolojisi, futbol için özel olarak geliştirilmiştir. Ayak tabanına tam destek sağlayarak, uzun süreli antrenmanlar ve maçlar sırasında maksimum konfor sunar. Yastıklama ve destek özellikleri, performansınızı artırırken, ayağınızın sağlığını da korur.

Ares 4 Halı Saha Ayakkabısı ile sahalarda fark yaratın! Üstün performans ve konforu bir arada sunan bu halı saha ayakkabısı, özel tasarımıyla her adımınızda maksimum verimlilik sağlar. Halı saha zeminlerinde mükemmel tutuş ve denge sunan Ares 4, hareket kabiliyetinizi artırarak oyununuzu bir üst seviyeye taşır. Ergonomik yapısı ve hafifliği sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık hissini yaşayın. Sporunuzu tutkuya dönüştüren Ares 4, sahadaki en büyük destekçiniz olacak!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
ÜSTÜN TOP HAKİMİYETİ

ÜSTÜN TOP HAKİMİYETİ

Futbol sahalarında üstün performans sergilemeniz için tasarlandı. Özel dokulu Micro-Fiber PU dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmiştir, bu sayede ayakkabınız uzun ömürlüdür ve zorlu maç koşullarına dayanıklıdır. Top hakimiyetini artıran özel doku deseni ile topu daha iyi kontrol edebilir, hassas paslar ve şutlar gerçekleştirebilirsiniz. 

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

SOCCER LINE iç taban teknolojisi, futbol için özel olarak geliştirilmiştir. Ayak tabanına tam destek sağlayarak, uzun süreli antrenmanlar ve maçlar sırasında maksimum konfor sunar. Yastıklama ve destek özellikleri, performansınızı artırırken, ayağınızın sağlığını da korur.

İlgili Ürünler