• Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
  • Öne Çıkanlar
Outlet Erkek Giyim
Outlet bayan giyim
Çocuk Outlet Spor Giyim
Filtreler
Sırala

Çocuk Basketbol Ayakkabısı

Çocuk basketbol ayakkabısı modellerimiz aileler kadar hem kız hem de erkek çocukların da dikkatini çeker. Bu spor dalına ilgi duyan çocuklara yönelik ürettiğimiz çok sayıda ürün çeşidimiz vardır. Çocuk basketbol ayakkabısı seçimi yaparken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Basketbol; ani dönüşlerin yanı sıra sıçrama ve zıplama gibi hareketlerin de fazla olduğu bir spor dalıdır. Bunun için de çocuklar için üretilen basketbol ayakkabısı modellerinin geniş tabanlı ve esnek yapıda olması gerekir. Bu detaylar, çocukların sıçrama hareketlerine kolayca destek sağlar. Basketbol ayakkabıları genel olarak bağcıklı tasarımlara sahiptir. Çocukların bu sporu yaparken ayak hijyenini de koruyan tasarımlara yönelmek daha doğru olur. Bu nedenle çocuk basketbol ayakkabısı seçimi sırasında ayak hijyeni sunan, terleme gibi durumlara engel olan ve nefes alan yapıda ürettiğimiz seçenekler ideal olur. Basketbol gibi son derece aktif ve hareketli bir spor dalı için çocukların performansına destek olacak basketbol ayakkabısı kullanımı önem arz eder. Basketbolda ayaklar sürekli olarak hareket halindedir. Bu nedenle de zaman zaman ani manevralar olabilir. Çocuk basketbol ayakkabısı modellerinin taban yapısını oyun hakimiyetine katkı sağlayacak biçimde dizayn ediyoruz. Bu sayede gerektiği zaman zıplama ve sıçrama hareketleri yapılırken gereken esnekliği sunuyoruz. Çocuk basketbol ayakkabısı tabanlarında farklı desenlerin olabilir. Bu desenler, oyun esnasında ani dönüş gibi durumlarda ayağa destek sağlar. Ürünlerimizin esnek ve dayanıklı yapısı, çocukların oyun sırasında dengede kalmasına yardımcı olur. Ayaklar koşma ya da zıplama gibi hareketleri yaparken ürünlerimiz bileği tam anlamıyla sarar. Bu sayede ayak yorulması gibi durumların önüne geçilmiş olur. Sayfamızda yer alan tüm seçenekleri çocukların anatomik yapısına uygun biçimde ederek sizlere sunuyoruz.

Çocuk Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Basketbol için ayakkabı seçimi yaparken ürünlerin yastıklama özelliğinin olması büyük önem arz eder. Bu özellik; basketbolun temel hareketleri arasında yer alan sıçrama hareketi sırasında yaylanmaya kolaylık sağlar. Aynı zamanda sıçramanın sonrasında da ayağın zemine dokunması esnasında esneklik yaratır. Yastıklama özelliği ayakların özgür bir şekilde hareket etmesine imkân tanır. Yastıklama, ayrıca manevra sırasında gerekli olan desteği verir. Bu nedenle de çocuklar için basketbol ayakkabısı seçimi yaparken ürünlerin taban kısmında yer alan yastıklama özelliğinin yeterliliğinden emin olmak önemlidir. Büyük bir özenle dizayn ettiğimiz ürünlerimiz, hem yumuşak köpük hem de hafif yastıklama özellikleri sayesinde ayaklarım rahat biçimde hareket etmesini fazlasıyla destekler. Çocuklar için ürettiğimiz basketbol ayakkabısı modellerimiz özel bilek desteğine de sahiptir. Bu sayede hareket esnasında çocuğun ayağını tam anlamıyla sarar. Buna bağlı olarak da özgürce oyun kurulmasına destekte bulunur. Sayfamızda sunduğumuz tüm modellerimiz ile çocukların ayak sağlığını desteklemeyi amaçlar. Kaliteli ve şık basketbol ayakkabılarını sayfamızda detaylı şekilde inceleyebilir, uygun fiyat seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz.

Çocuk Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Çocuk basketbol ayakkabısı satın alırken fiyat unsuru da son derece önemli bir noktadır. Ürünlerin fiyat aralıklarının şekil almasında pek çok unsur rol sahibi olur. Modellerimizin fiyatları, geniş bir skalada her bütçeye hitap edecek şekildedir. Bu sayede herkes ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilir. Çocuk basketbol ayakkabısı için belirlenen fiyatlarda üretim malzemesi ya da dış tasarım gibi detaylar etkili olur. Karar verme aşamasında fiyattan ziyade kalite odaklı olmak daha doğru seçimler yapmaya imkân tanır. Söz konusu çocuklar olduğu için seçim sürecinde ekstra hassas davranmakta fayda vardır. Sayfamızda farklı ayak numaralarına ve tiplerine yönelik çok sayıda çocuk basketbol ayakkabısı modeli vardır. Kaliteli malzeme seçimimiz ve iddialı tasarımlarımız ile beklentilere tam anlamıyla yanıt vermeyi amaç edindik. Bütçenize uygun basketbol ayakkabısı seçeneklerine bizimle her zaman ulaşabilirsiniz. İndirimlerimiz ile ihtiyaçlarınızı bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz.

DEVAMI
araması için 0 ürün bulundu.