Easystep Maji 3 Erkek Spor Ayakkabı

2.599,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Easystep Maji 3 Erkek Spor Ayakkabı

2.599,99 TL
Model / Renk : Siyah
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAE00MAJ3M-633
Ürün Bilgileri
  • MAJI

  • Fitness ve yürüyüş için özel olarak tasarlanmış bir ayakkabıdır. Modern ve işlevsel tasarımı ile dikkat çeker. Ayakkabının üst kısmı, hafiflik ve nefes alabilirlik sağlayan Fiber-Knited kumaştan üretilmiştir. Yanlardan saran, darbe emici Non-Stitching TPU malzeme, ayaklarınıza ekstra koruma ve destek sunar. Ayrıca, giyimi kolaylaştıran arka Curved şekil ve bileği ve topuğu destekleyen özel desenli Neopren malzeme ile topuğa yastıklama yaparak konfor artırılmıştır.
  • Taban teknolojisinde, Phylon Foam kullanılarak üst düzey yastıklama sağlanırken, kauçuk alt parçalar zemin tutuş performansını artırır. Bu kombinasyon, hem günlük kullanımda hem de spor aktivitelerinde mükemmel dengeli bir deneyim sunar.
  • EASYSTEP MAJI 3"ün iç tabanında yer alan HYPERSOFT teknolojisi, ayağınıza uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Bu ayakkabı, hem şık hem de fonksiyonel yapısıyla, aktif yaşam tarzını benimseyen herkesin sahip olması gereken bir üründür
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
MODERN TASARIM

MODERN TASARIM

Fitness ve yürüyüş için özel olarak tasarlanmış bir ayakkabıdır. Modern ve işlevsel tasarımı ile dikkat çeker. Ayakkabının üst kısmı, hafiflik ve nefes alabilirlik sağlayan Fiber-Knited kumaştan üretilmiştir. Yanlardan saran, darbe emici Non-Stitching TPU malzeme, ayaklarınıza ekstra koruma ve destek sunar. Ayrıca, giyimi kolaylaştıran arka Curved şekil ve bileği ve topuğu destekleyen özel desenli Neopren malzeme ile topuğa yastıklama yaparak konfor artırılmıştır.

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

EASYSTEP MAJI 3"ün iç tabanında yer alan HYPERSOFT teknolojisi, ayağınıza uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Bu ayakkabı, hem şık hem de fonksiyonel yapısıyla, aktif yaşam tarzını benimseyen herkesin sahip olması gereken bir üründür

İlgili Ürünler