Easystep Onyx Kadın Spor Ayakkabı

2.099,99 TL
2.999,99 TL
%30
Kargo Bedava

Easystep Onyx Kadın Spor Ayakkabı

2.099,99 TL
2.999,99 TL
%30
Model / Renk : Siyah
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 23NAU00ONYXU-633
Ürün Bilgileri
  • EASYSTEP ONYX

  • Günlük yaşam için özel olarak tasarlanmış bir ayakkabıdır. Modern ve işlevsel tasarımı ile dikkat çeker. Ayakkabının üst kısmı, hafiflik ve nefes alabilirlik sağlayan Fiber-Knited kumaştan üretilmiştir. Yanlardan saran, darbe emici Non-Stitching TPU malzeme, ayaklarınıza ekstra koruma ve destek sunar. Ayrıca, giyimi kolaylaştıran arka Curved şekil ve bileği ve topuğu destekleyen özel desenli Neopren malzeme ile topuğa yastıklama yaparak konfor artırılmıştır.
  • Taban teknolojisinde, Phylon Foam kullanılarak üst düzey yastıklama sağlanırken, kauçuk alt parçalar zemin tutuş performansını artırır. Bu kombinasyon, hem günlük kullanımda hem de spor aktivitelerinde mükemmel dengeli bir deneyim sunar.
  • EASYSTEP ONYX "in iç tabanında yer alan HYPERSOFT teknolojisi, ayağınıza uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Bu ayakkabı, hem şık hem de fonksiyonel yapısıyla, aktif yaşam tarzını benimseyen herkesin sahip olması gereken bir üründür.
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
TEKNİK DETAYLAR

TEKNİK DETAYLAR

Günlük yaşam için özel olarak tasarlanmış bir ayakkabıdır. Modern ve işlevsel tasarımı ile dikkat çeker. Ayakkabının üst kısmı, hafiflik ve nefes alabilirlik sağlayan Fiber-Knited kumaştan üretilmiştir. Yanlardan saran, darbe emici Non-Stitching TPU malzeme, ayaklarınıza ekstra koruma ve destek sunar. Ayrıca, giyimi kolaylaştıran arka Curved şekil ve bileği ve topuğu destekleyen özel desenli Neopren malzeme ile topuğa yastıklama yaparak konfor artırılmıştır.

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

İÇ TABAN TEKNOLOJİSİ

EASYSTEP ONYX "in iç tabanında yer alan HYPERSOFT teknolojisi, ayağınıza uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Bu ayakkabı, hem şık hem de fonksiyonel yapısıyla, aktif yaşam tarzını benimseyen herkesin sahip olması gereken bir üründür.

İlgili Ürünler