Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24S-1220-24B

499,99 TL
Yeni
2.Ürüne %25 İndirim

Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24S-1220-24B

499,99 TL
Model / Renk : Gri
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTEB001220-227
Ürün Bilgileri

Rahatlığın ve Şıklığın Buluştuğu Nokta

Lescon 24S-1220-24B Erkek Kısa Kollu Tişört, tüm iyi özelliklere sahip olmalıdır ve bu  tişört tam olarak bunu sunar. O kadar yalın bir tasarıma sahip ve o kadar rahattır ki,  onu tüm kıyafetlerinle birlikte giymek isteyeceksin.

Ürün Özellik ve Faydaları:

Hafif ve Yumuşak Örgü Kumaş: Tişört, hafif ve yumuşak örgü kumaşı ile gün boyu  rahat etmene yardımcı olur.

Diğer Ayrıntıları:

Logo Detayı: Lescon"un özgün logosu, tişörte şık ve özgün bir hava katar. Malzeme: %  90 Polyester %10 Elastan, tişörtü elastik ve dayanıklı kılar.

Lescon 24S-1220-24B Erkek Kısa Kollu Tişört, sade ve şık tasarımı ile her duruma uyum  sağlar. Yüksek performanslı örgü kumaşı ve elastan içeriği sayesinde rahatlık ve şıklığı  bir araya getirir. Gündelik kullanım için ideal olan bu tişört, tarzınızı tamamlamanın  harika bir yolu.

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Rahatlığın ve Şıklığın Buluştuğu Nokta

Rahatlığın ve Şıklığın Buluştuğu Nokta

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, tüm iyi özelliklere sahip olmalıdır ve bu  tişört tam olarak bunu sunar. O kadar yalın bir tasarıma sahip ve o kadar rahattır ki, onu tüm kıyafetlerinle birlikte giymek isteyeceksin. Tişört, hafif ve yumuşak örgü kumaşı ile gün boyu  rahat etmene yardımcı olur.

EKSTRA RAHATLIK

EKSTRA RAHATLIK

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, sade ve şık tasarımı ile her duruma uyum  sağlar. Yüksek performanslı örgü kumaşı ve elastan içeriği sayesinde rahatlık ve şıklığı  bir araya getirir. Gündelik kullanım için ideal olan bu tişört, tarzınızı tamamlamanın  harika bir yolu.

İlgili Ürünler