Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24S-1221-24B

499,99 TL
Yeni
2.Ürüne %25 İndirim

Erkek Kısa Kollu T-Shirt 24S-1221-24B

499,99 TL
Model / Renk : Sarı
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTEB001221-NSR
Ürün Bilgileri

Tarz ve Konforun Buluştuğu Nokta

Lescon 24S-1221-24B Erkek Kısa Kollu Tişört, tüm iyi özelliklere sahip olmalıdır. Bu  tişört, sade ve etkileyici tasarımı ile dikkat çekerken, aynı zamanda sağladığı  rahatlıkla öne çıkar. Tarz sahibi erkekler için ideal bir seçenektir.

Ürün Özellik ve Faydaları:

Hafif ve Yumuşak Örgü Kumaş: Tişört, hafif ve yumuşak örgü kumaşı ile gün  boyu rahat etmene yardımcı olur.

Diğer Ayrıntıları:

Logo Detayı: Lescon"un karakteristik logosu, tişörte özgün bir hava katar.

Malzeme: %84 Polyester %16 Elastan, tişörtü elastik ve dayanıklı kılar.

Lescon 24S-1221-24B Erkek Kısa Kollu Tişört, sade tasarımı ve kaliteli malzemesiyle  öne çıkar. Günlük hayatta şıklığı ve konforu bir arada arayan erkekler için ideal bir  tercihtir. Giyiminde kalite ve tarz arayanların vazgeçilmezi olacak bu tişört,  kombinlerine şıklık ve rahatlık katmak isteyenleri bekliyor.

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Tarz ve Konforun Buluştuğu Nokta

Tarz ve Konforun Buluştuğu Nokta

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, tüm iyi özelliklere sahip olmalıdır. Bu  tişört, sade ve etkileyici tasarımı ile dikkat çekerken, aynı zamanda sağladığı rahatlıkla öne çıkar. Tarz sahibi erkekler için ideal bir seçenektir. Tişört, hafif ve yumuşak örgü kumaşı ile gün  boyu rahat etmene yardımcı olur.

EKSTRA RAHATLIK

EKSTRA RAHATLIK

Lescon Erkek Kısa Kollu Tişört, sade tasarımı ve kaliteli malzemesiyle  öne çıkar. Günlük hayatta şıklığı ve konforu bir arada arayan erkekler için ideal bir tercihtir. Giyiminde kalite ve tarz arayanların vazgeçilmezi olacak bu tişört,  kombinlerine şıklık ve rahatlık katmak isteyenleri bekliyor.

İlgili Ürünler