2.Ürüne %30 İndirim
Ürün Kodu: 24BTEP001013-001

Erkek Koşu Kısa Kollu T-Shirt 24B-1002

699,99 TL
Renk: Beyaz
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Bilgileri

Serinlik ve Şıklığın Buluşma Noktası!

Lescon 24B-1002 Erkek Koşu Kısa Kollu Tişört, kendi temponu belirlemen için rahatlık ve şıklığı bir araya getiriyor. Sıcak havalarda serin ve kuru kalmanıza yardımcı olan hafif kumaş karışımı, tek başına giyilebilecek kadar şık ve konforlu bir tasarım sunuyor.

Ürün Özellikleri ve Faydaları:

Hafif, Yumuşak ve Nefes Alabilen Örgü Kumaş: Tişört, hafif, yumuşak ve nefes alabilen örgü kumaşı ile sıcak havalarda serin kalmanıza yardımcı olur. Koşu esnasında maksimum konforu sağlar.

Diğer Ayrıntılar:

Rainbow Metalic Görünümlü Logosu: Lescon"un özel tasarımı olan Rainbow Metalic logosu, tişörte modern ve şık bir dokunuş katarken marka kimliğini vurgular.

Rainbow Metalic Şerit ve Grafikler: Şık detaylarla zenginleştirilmiş Rainbow Metalic şerit ve grafikler, Lescon 24B-1002 sadece konforlu değil aynı zamanda stil sahibi bir tercih haline getirir.

Yansıtıcı Tasarımlı Ayrıntılar: Yansıtıcı tasarımlı detaylar, gece koşularında görünürlüğünüzü artırarak güvenli bir koşu deneyimi sunar.

Malzeme: % 100 Polyester 75/72 Micro Yağmur Desen Wiking Apreli, tişörtün hafiflik, nefes alabilirlik ve dayanıklılık özelliklerine sahip olmasını sağlar.

Lescon 24B-1002 Erkek Koşu Kısa Kollu Tişört, tarzınızı ve konforunuzu ön planda tutarak koşu deneyiminizi mükemmelleştirir. Serinlik ve şıklığın buluştuğu bu tişört, her koşuda yanınızda olacak!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
İlgili Ürünler