Erkek Koşu Kısa Kollu T-Shirt 24B-1012

799,99 TL
Yeni
2.Ürüne %50 İndirim

Erkek Koşu Kısa Kollu T-Shirt 24B-1012

799,99 TL
Model / Renk : Beyaz
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTEP001012-001
Ürün Bilgileri

Rahatlık ve Şıklık Tek Parça!

Lescon 24B‐1012 Erkek Koşu Kısa Kollu Tişört, kendi koşu temponu belirlemen için tasarlanmış rahat ve şık bir üst. Sıcak havalarda serin ve kuru kalmanı sağlayan hafif kumaş karışımıyla üretilmiştir. Tek başına giyilebileceğin kadar şık olan bu tişört, yıldızlardan ilham alarak tasarlanan yansıtıcı detayları ile karanlıkta da parlamana olanak tanır.

Ürün Özellikleri ve Faydaları:

Hafif, Yumuşak ve Nefes Alabilen Örgü Kumaş: Tişört, hafif, yumuşak ve nefes alabilen örgü kumaşı sayesinde sıcak havalarda serin kalmana yardımcı olur. Koşu sırasında maksimum konfor sağlar.

Diğer Ayrıntılar:

Rainbow Metalic Görünümlü Logosu: Lescon"un özel tasarımı olan Rainbow Metalic logosu, tişörte modern ve şık bir dokunuş katarken marka kimliğini vurgular.

Rainbow Metalic Şerit ve Grafikler: Şık detaylarla zenginleştirilmiş Rainbow Metalic şerit ve grafikler, Lescon 24B‐1012"yi sadece konforlu değil aynı zamanda stil sahibi bir tercih haline getirir.

Yansıtıcı Tasarımlı Ayrıntılar: Yıldızlardan ilham alarak tasarlanan yansıtıcı detaylar, gece koşularında görünürlüğünü artırarak güvenli bir koşu deneyimi sunar.

Malzeme: %90 Polyester, %10 Elastan karışımı, tişörtün nefes alabilirlik, esneklik ve dayanıklılık özelliklerine sahip olmasını sağlar.

Lescon 24B‐1012 Erkek Koşu Kısa Kollu Tişört, konfor ve şıklığı bir araya getirerek koşu performansınızı destekler. Sadece koşu esnasında değil, günlük giyimde de tarzınızı yansıtmak için ideal bir seçenektir.

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Rahatlık ve Şıklık Tek Parça!

Rahatlık ve Şıklık Tek Parça!

Lescon Erkek Koşu Kısa Kollu Tişört, kendi koşu temponu belirlemen için tasarlanmış rahat ve şık bir üst. Sıcak havalarda serin ve kuru kalmanı sağlayan hafif kumaş karışımıyla üretilmiştir. Tek başına giyilebileceğin kadar şık olan bu tişört, yıldızlardan ilham alarak tasarlanan yansıtıcı detayları ile karanlıkta da parlamana olanak tanır.

YANSITICI DETAYLAR

YANSITICI DETAYLAR

Lescon Erkek Koşu Kısa Kollu Tişört, konfor ve şıklığı bir araya getirerek koşu performansınızı destekler. Sadece koşu esnasında değil, günlük giyimde de tarzınızı yansıtmak için ideal bir seçenektir.

İlgili Ürünler