Fabcare Spor Ayakkabı Bakım Seti

319,99 TL

Fabcare Spor Ayakkabı Bakım Seti

319,99 TL
Beden Seçiniz
Ürün Bilgileri
  • Fabcare Spor Ayakkabı Bakım Seti, ayakkabılarınızı ilk günkü gibi kalması için gereken her şeyi içermektedir. Set, 2 parçadan oluşur: Fabcare Ayakkabı Temizleme Köpüğü ve Fabcare Spor Ayakkabı Deodorantı.
  • Fabcare Ayakkabı Temizleme Köpüğü, deri, süet, nubuk, tekstil, sentetik deri ve bunların kombinasyonlarından imal edilmiş bütün düz ve spor ayakkabılar için temizlik ve bakım için idealdir. Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız ve ayakkabıyı önce fırçayla temizleyiniz. Ürünü ayakkabının her bölümüne 20 cm mesafeden püskürtüp, 1 dk bekledikten sonra temiz bir bezle siliniz. Düzenli kullanım ürünün etkisini arttırır.
  • Fabcare Spor Ayakkabı Deodorantı, ayakkabınızda dezenfektan ve deodorant etkisi göstererek hijyen sağlar. Oluşan kötü koku ve bakterileri yok eder, yeniden oluşumlarını engeller. Nefis parfümüyle ayakkabınızda hoş bir koku bırakır. Kullanımı: Şişeyi çalkalayıp ayakkabınızın içine 10 cm mesafeden püskürtünüz ve kurumaya bırakınız. Ayakkabınızı kullanmadan birkaç saat önce ya da tercihen gün bitiminden sonra kullanınız. Düzenli olarak kullanılması koruyucu etkiyi uzun süreli yapar.
  • Hediye süngerle ayakkabı temizliğinizi basit ve konforlu hale getirebilirsiniz. Kullnımı pratik oldukça yararlı bir araçtır. Sert ve yumuşak yüzeyi bulunur, yumuşak yüzeyiyle yeni oluşan lekeleri, sert yüzeyiniyse uzun süredir bekleyen inatçı lekeler için kullanılabilir. Bu sünger sayesinde ayakkabılarınız daha kolay ve efektif bir şekilde temizlenebilecektir.
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
İlgili Ürünler