Ürün Kodu: FC-20-05-000-STN

Fabcare Likit Spor Ayakkabı Boyası

64,99 TL
Beden Seçiniz
Ürün Bilgileri
  • Fabcare Likit Spor Ayakkabı Boyası, tüm deri mamül ayakkabılar için kullanılabilir bir boya ürünüdür. Bu ürün, ayakkabılarınızın renklerini yenileyebilir veya farklı bir renkte boyayabilirsiniz. Bu sayede, eski ve usul görünen ayakkabılarınızı yeniden canlandırabilirsiniz veya farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Boyanın uygulanması çok kolaydır. Ayakkabılarınızın üzerine likit boya uygulayabilirsiniz. Likit boya, ayakkabıların her yerine eşit olarak dağılır ve renkleri canlandırmak için yeterli miktarda boya içerir. Ayrıca, boya, deriye nüfuz eder ve derinin rengini değiştirir. Bu nedenle, ayakkabılarınızın rengi kalıcıdır ve eskimez.
  • Fabcare Likit Spor Ayakkabı Boyası aynı zamanda özel formülasyonları var. Bu sayede ayakkabılarınızın eskimesini önler ve aynı zamanda deri için iyi bir bakım sağlar. Bu boyanın kullanımı sonrası ayakkabıların yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.
  • Sonuç olarak, Fabcare Likit Spor Ayakkabı Boyası, tüm deri mamül ayakkabılar için kullanılabilir bir üründür. Eski ve usul görünen ayakkabılarınızı yeniden canlandırmak veya farklı bir renkte boyamak için kullanabilirsiniz. Kolay uygulanabilir, kalıcı ve deriye iyi bakım sağlar. Bu ürün ile ayakkabılarınızın ömrünü uzatabilir ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
İlgili Ürünler