Kadın Kısa Kollu T-Shirt 24S-2215-24B

499,99 TL
Yeni
2.Ürüne %25 İndirim

Kadın Kısa Kollu T-Shirt 24S-2215-24B

499,99 TL
Model / Renk : Pembe
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTBB002215-B23
Ürün Bilgileri

Her An Şıklık ve Rahatlık!

Lescon"un zarif tasarımıyla tanışın! Lescon 24S-2215-24B Kadın Kısa Kollu Tişört, günlük  gardrobunuza sportif bir stil ve hareket kabiliyeti katarken, rahatlığıyla öne çıkıyor. Bu tişört,  gün içinde yapacağınız her aktiviteyle uyumlu stiller oluşturmanız için kolayca diğer Lescon  parçalarıyla kombinlenebilir ve kişiselleştirilebilir.

Ürün Hakkında:

Zamana meydan okuyan stile, rahat ve zarif kesime sahip olan Lescon 24S-2215-24B Kadın Kısa  Kollu Tişört, her an şıklık ve rahatlık sunuyor. Sabah yürüyüşünden akşam dinlenmeye kadar  her an, bu tişörtle konforunuz ve şıklığınız bir arada!

Özellikler ve Faydalar:

Hafif ve Yumuşak Esnek Kumaş: Tişört, hafif, yumuşak ve esnek örgü kumaşıyla gün boyu konfor sağlar. Hareket  özgürlüğünüzü destekler.

Boy ve Yan Yırtmaçlar: Tişörtün uzun boyu ve etek yanlarındaki yırtmaçlar ekstra hareket alanı sağlar, her türlü  aktiviteye uygun biçimde tasarlanmıştır.

Diğer Ayrıntılar:

Silver Logo Tasarımı: Tişört, şık ve zarif bir detay olan silver renkli logo tasarımıyla dikkat çeker.

Malzeme: %90 Polyester %10 Elastan karışımı ile üretilmiştir.

Lescon 24S-2215-24B Kadın Kısa Kollu Tişört, şıklık ve rahatlık arayan kadınların tercihi. Günlük yaşantınıza zarafet ve konfor  katmak için Lescon"un özel tasarımına güvenin!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Her An Şıklık ve Rahatlık!

Her An Şıklık ve Rahatlık!

Lescon"un zarif tasarımıyla tanışın! Lescon 24S-2208-24B Kadın Kısa Kollu Tişört, günlük  gardrobunuza sportif bir stil ve hareket kabiliyeti katarken, rahatlığıyla öne çıkıyor. Bu tişört,  gün içinde yapacağınız her aktiviteyle uyumlu stiller oluşturmanız için kolayca diğer Lescon  parçalarıyla kombinlenebilir ve kişiselleştirilebilir. Zamana meydan okuyan stile, rahat ve zarif kesime sahip olan Lescon Kadın Kısa  Kollu Tişört, her an şıklık ve rahatlık sunuyor.  

MODERN TASARIM

MODERN TASARIM

Lescon Kadın Kısa Kollu Tişört, şıklık ve rahatlık arayan kadınların tercihi. Günlük yaşantınıza zarafet ve konfor  katmak için Lescon"un özel tasarımına güvenin! Tişörtün uzun boyu ve etek yanlarındaki yırtmaçlar ekstra hareket alanı sağlar, her türlü  aktiviteye uygun biçimde tasarlanmıştır.

İlgili Ürünler