Hellium Etna 3 Kadın Spor Ayakkabı

1.699,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Hellium Etna 3 Kadın Spor Ayakkabı

1.699,99 TL
Model / Renk : Pembe
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAU00ETN3U-PDR
Ürün Bilgileri
  • HELLIUM ETNA 3

  • Yürüyüş ve günlük kullanım için tasarlanmış, rahat ve şık bir ayakkabıdır. Bu model, hafiflik ve dayanıklılık sağlamak için Fiber-Knited kumaştan üretilmiştir. Karanlık ortamlarda fark edilir reflektör logo, kullanıcının görünürlüğünü artırırken, giyimi kolaylaştıran arka Curved şekil, pratik ve rahat bir kullanım sunar.
  • Taban kısmında, Phylon Foam ile yastıklama kullanılmıştır, bu da her adımda mükemmel bir konfor ve destek sağlar. Kauçuk alt parçalar, zemin tutuş performansını artırarak, her türlü yüzeyde mükemmel denge ve stabilite sağlar.
  • HELLIUM ETNA 3"ün iç tabanında bulunan TECHNOSOFT teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan HELLIUM ETNA 3, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA KONFOR

EKSTRA KONFOR

HELLIUM ETNA 3 yürüyüş ve günlük kullanım için tasarlanmış, rahat ve şık bir ayakkabıdır. Bu model, hafiflik ve dayanıklılık sağlamak için Fiber-Knited kumaştan üretilmiştir. Karanlık ortamlarda fark edilir reflektör logo, kullanıcının görünürlüğünü artırırken, giyimi kolaylaştıran arka Curved şekil, pratik ve rahat bir kullanım sunar.Taban kısmında, Phylon Foam ile yastıklama kullanılmıştır, bu da her adımda mükemmel bir konfor ve destek sağlar. Kauçuk alt parçalar, zemin tutuş performansını artırarak, her türlü yüzeyde mükemmel denge ve stabilite sağlar.

STİL VE KONFOR

STİL VE KONFOR

HELLIUM ETNA 3"ün iç tabanında bulunan TECHNOSOFT teknolojisi, uzun süreli rahatlık ve destek sunar. Hem günlük kullanım hem de hafif aktiviteler için ideal olan HELLIUM ETNA 3, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle ayaklarınıza hem stil hem de konfor katar. Bu ayakkabı, rahatlığı ve stil sahibi bir görünümü bir arada arayan herkes için mükemmel bir seçimdir

İlgili Ürünler