Jupiter Çocuk Spor Ayakkabı

1.599,99 TL
Yeni
Kargo Bedava
2.Ürüne %50 İndirim

Jupiter Çocuk Spor Ayakkabı

1.599,99 TL
Model / Renk : Beyaz
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAC00JUPRF-001
Ürün Bilgileri
  • JUPITER

  • JUPITER, çocuklar için tasarlanmış, yürüyüş, günlük kullanım ve spor aktiviteleri için ideal bir ayakkabıdır. Soft ve dayanıklı PU malzeme kullanılarak üretilen bu model, ön yüzündeki hava alabilen delikler ile çocukların ayaklarının gün boyu rahat ve serin kalmasını sağlar. Ayakkabının üst kısmında yer alan elastik şeritlerle tasarlanmış bağcıksız yapısı, kolay giyilip çıkarılmasını sağlar ve mükemmel bir uyum sunar; bu da çocukların rahatça hareket etmesine olanak tanır.
  • Taban kısmında Phylon Foam malzeme kullanılmıştır. Bu malzeme, hem hafiflik hem de yastıklama sağlar; böylece çocukların daha rahat hareket etmesine ve aktivite sırasında ayaklarının yorulmamasına yardımcı olur. Kauçuk zemin, her türlü yüzeyde mükemmel tutuş ve dayanıklılık sunar, çocukların güvenle yürümesini ve koşmasını sağlar.
  • JUPITER"in iç tabanında yer alan KIDS Insock teknolojisi ile çocukların gelişen ayakları için ekstra konfor ve destek sunar. Hem şık hem de fonksiyonel olan bu ayakkabı, çocukların aktif yaşam tarzına uygun olup, onlara hem stil hem de rahatlık sunar. JUPITER, çocukların her türlü aktivitesinde onlara eşlik edecek, dayanıklı ve rahat bir tercihtir.
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA DAYANIKLILIK VE RAHATLIK

EKSTRA DAYANIKLILIK VE RAHATLIK

JUPITER, çocuklar için tasarlanmış, yürüyüş, günlük kullanım ve spor aktiviteleri için ideal bir ayakkabıdır. Soft ve dayanıklı PU malzeme kullanılarak üretilen bu model, ön yüzündeki hava alabilen delikler ile çocukların ayaklarının gün boyu rahat ve serin kalmasını sağlar. Ayakkabının üst kısmında yer alan elastik şeritlerle tasarlanmış bağcıksız yapısı, kolay giyilip çıkarılmasını sağlar ve mükemmel bir uyum sunar; bu da çocukların rahatça hareket etmesine olanak tanır.

TABAN TEKNOLOJİSİ

TABAN TEKNOLOJİSİ

Taban kısmında Phylon Foam malzeme kullanılmıştır. Bu malzeme, hem hafiflik hem de yastıklama sağlar; böylece çocukların daha rahat hareket etmesine ve aktivite sırasında ayaklarının yorulmamasına yardımcı olur. Kauçuk zemin, her türlü yüzeyde mükemmel tutuş ve dayanıklılık sunar, çocukların güvenle yürümesini ve koşmasını sağlar.

İlgili Ürünler