Erkek Eşofman Altı 24S-1235-24B

1.799,99 TL
Yeni
2.Ürüne %25 İndirim

Erkek Eşofman Altı 24S-1235-24B

1.799,99 TL
Model / Renk : Lacivert
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BTEB001235-010
Ürün Bilgileri

Tarz, Konfor ve Dayanıklılığın  Mükemmel Buluşması

Lescon 24B-1235-24B Erkek Eşofman Altı, klasik tasarımı modern ayrıntılarla birleştirerek  günlük temel parçalara yeni bir soluk getiriyor. Üstün kaliteli malzemelerle tasarlanmış  bu eşofman altı, gün boyu konforlu ve hafif bir deneyim sunarken, arazi yürüyüşleri gibi  daha aktif kullanımlar için de dayanıklıdır. Tutkularının peşinden gitmene yardımcı olacak  bu eşofman altı, tarz ve fonksiyonu bir araya getiriyor.

Ürün Özellik ve Faydaları:

Hafif ve Yumuşak Dayanıklı Dokuma Kumaş: Eşofman altının hafif ve yumuşak dokuma  kumaşı, gün boyu rahat etmene yardımcı olur.

Kordonlu Elastik Bel Bandı: Kordonlu elastik bel bandı, bel genişliğini kişisel konforunuza  göre ayarlamanıza olanak tanır.

Fermuarlı ve Düğmeli Ön Kısım: Modern detaylarla tasarlanmış fermuarlı ve düğmeli ön  kısım, eşofman altına şıklık katarken, giyip çıkarmayı kolaylaştırır.

Fermuarlı Cep Detayları: Hareket halindeyken küçük ve değerli eşyalarınızı saklamak için  tasarlanmış fermuarlı cepler.

Diğer Ayrıntıları:

Logo Detayı: Lescon"un karakteristik logosu, eşofman altının sol tarafında bulunur.  Malzeme: %93 Polyester %7 Elastan, dayanıklılık ve esneklik sağlar.

Lescon 24S-1235-24B Erkek Eşofman Altı, hem şıklığı hem de pratikliği bir araya getirerek günlük yaşamında tarzını ve  konforunu ön planda tutan erkekler için ideal bir seçimdir. Tutkularınızın peşinden gitmek için Lescon"un konforlu dünyasına  adım atın!

Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
Tarz, Konfor ve Dayanıklılığın  Mükemmel Buluşması

Tarz, Konfor ve Dayanıklılığın Mükemmel Buluşması

Lescon Erkek Eşofman Altı, klasik tasarımı modern ayrıntılarla birleştirerek  günlük temel parçalara yeni bir soluk getiriyor. Üstün kaliteli malzemelerle tasarlanmış  bu eşofman altı, gün boyu konforlu ve hafif bir deneyim sunarken, arazi yürüyüşleri gibi  daha aktif kullanımlar için de dayanıklıdır. Tutkularının peşinden gitmene yardımcı olacak  bu eşofman altı, tarz ve fonksiyonu bir araya getiriyor.

EKSTRA RAHATLIK

EKSTRA RAHATLIK

Lescon Erkek Eşofman Altı, hem şıklığı hem de pratikliği bir araya getirerek günlük yaşamında tarzını ve konforunu ön planda tutan erkekler için ideal bir seçimdir. Tutkularınızın peşinden gitmek için Lescon"un konforlu dünyasına  adım atın! Modern detaylarla tasarlanmış fermuarlı ve düğmeli ön  kısım, eşofman altına şıklık katarken, giyip çıkarmayı kolaylaştırır.

İlgili Ürünler