Rubber Çocuk Spor Ayakkabı

1.279,99 TL
1.599,99 TL
%20
Yeni

Rubber Çocuk Spor Ayakkabı

1.279,99 TL
1.599,99 TL
%20
Model / Renk : Pembe
Beden Seçiniz
Beden Tablosu
Ürün Kodu: 24BAC00RUBRF-PDR
Ürün Bilgileri
  • RUBBER

  • RUBBER, çocuklar için tasarlanmış, günlük kullanım, yürüyüş, koşu ve spor aktivitelerine uygun, rahat ve fonksiyonel bir ayakkabıdır. Bu model, nefes alabilen ve hafif Air-Mesh kumaştan üretilmiştir; bu sayede çocukların ayaklarının gün boyu rahat ve serin kalmasını sağlar. Ayakkabının üst kısmında yer alan elastik şeritlerle tasarlanmış bağcıksız yapısı ile çocukların ayakkabıyı kolayca giymesini, çıkarmasını sağlar ve mükemmel bir uyum sunar. Giyim kolaylığı için tasarlanmış cırtlı kapatma mekanizması, ayakkabının pratik ve kullanıcı dostu olmasını sağlar.
  • Taban kısmında kullanılan Phylon Foam, hafiflik ve yastıklama sağlar; bu, çocukların daha rahat hareket etmesine ve aktivite sırasında ayaklarının yorulmamasına yardımcı olur.
  • RUBBER, iç tabanında kullanılan KIDS Insock teknolojisi ile çocukların gelişen ayakları için uygun destek ve konfor sunar. Hem dayanıklılık hem de konfor arayan ebeveynler için çocuklarına uygun bir seçenektir. Bu ayakkabı, çocukların aktif yaşam tarzına uygun olup, onlara hem stil hem de rahatlık sunar. RUBBER, çocukların her türlü aktivitesinde onlara eşlik edecek, dayanıklı ve rahat bir tercihtir.
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade
EKSTRA RAHATLIK VE KONFOR

EKSTRA RAHATLIK VE KONFOR

RUBBER, çocukların her türlü aktivitesinde onlara eşlik edecek, dayanıklı ve rahat bir tercihtir. Hem dayanıklılık hem de konfor arayan ebeveynler için çocuklarına uygun bir seçenektir.

TABAN TEKNOLOJİSİ

TABAN TEKNOLOJİSİ

Taban kısmında kullanılan Phylon Foam, hafiflik ve yastıklama sağlar; bu, çocukların daha rahat hareket etmesine ve aktivite sırasında ayaklarının yorulmamasına yardımcı olur.

İlgili Ürünler