x
Cinsiyet
array(8) { ["Kid"]=> int(31) ["fMarka"]=> NULL ["fTur1"]=> NULL ["fTur2"]=> NULL ["prcid"]=> NULL ["s"]=> NULL ["sSingle"]=> NULL ["sDecimal"]=> NULL }
filtrele

Outlet Fırsatları Lescon

Yürüyüş Ayakkabısı

Her mevsim yürüyüş yapmak daha önce hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Rüzgârlı, yağmurlu ve karlı havalarda Lescon rahatlığıyla yürüyüş yapmak artık mümkün.

Lescon yürüyüş ayakkabısı modelleri, sahip oldukları doğal malzemelerle ön plana çıkıyor. Ayakkabıların tabanında kullanılan kauçuk madde, adeta yere bastığınızı size hissettirmiyor. Phylon zemin malzemesi kullanılan ayakkabıların tabanı ayak yapınıza anında uyum sağlarken darbeleri de en aza indirger. Yürüyüş yaparken ayağınızın aldığı darbelerin bu şekilde önlenmesi, size çok daha konforlu bir deneyim sağlıyor.

Lescon'da bir yürüyüş ayakkabısında olması gereken en önemli özelliklerden biri olan Super Grip teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji sayesinde, ayakkabı tabanı sert zeminlerde bile harika performans sergiliyor ve sürtünmeden ötürü oluşabilecek etkiler minimuma indiriliyor. Kullanılan Les Insole teknolojisi ise ayakkabı içerisinde oluşan terin vücut ağırlığına eşit şekilde dağılmasını sağlayıp ayağınızda oluşabilecek bölgesel terlemeleri engelliyor.

Lescon sayesinde, yürüyüşleriniz özel olarak geliştirilen son teknoloji sistemler ile çok daha rahat. Artık soğuk, yağmurlu ve kar yağışlı hava koşullarında bile gönlünüz rahat bir şekilde uzun yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

Lescon yürüyüş ayakkabıları arasından dilediğinizi seçebilir, uygun bulduğunuz renkleri ve numarayı belirleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz! Arzu ettiğiniz modele kazananların markası Lescon'un ücretsiz kargo, nakit fiyatına taksit ve mağazada değişim avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.